Onze winkels

Bezoek de winkels van iO. bij jou in de buurt.

Je kan ons vinden in 7 verschillende steden in Vlaanderen. Onderstaand vind je een overzicht van al onze iO. iNDEPENDENT OPTICIANS optiekzaken.

Bezoek de individuele winkelpagina’s voor meer informatie over die specifieke winkel. Of bekijk de iO. iNDEPENDENT OPTICIANS op de kaart.

Bilzen

Joren & Rudy Jackers
Markt 13
3740 Bilzen (Route)

+32 (0)89 41 55 08
bilzen@io-online.be

maandag 13.30 – 18.00
dinsdag tot en met zaterdag 09.00 – 18.00
zondag en feestdagen gesloten

Brugge

Wim Withofs
Geldmuntstraat 13
8000 Brugge (Route)

+32 (0)50 70 38 35
brugge@io-online.be

Maandag gesloten
Dinsdag t.e.m. zaterdag 10.00uur – 18.00uur

De Panne

Nina Vanden Abeele
Duinkerkelaan 4
8660 De Panne (Route)

+32 (0)58 28 70 56
depanne@io-online.be

maandag 10.00 – 12.30 en 14.00 – 18.00
donderdag tot en met zaterdag 10.00 – 12.30 en 14.00 – 18.00
zondag 11.00 – 12.30 en 14.00 – 18.00
gesloten op dinsdag en woensdag

Genk

Herwig Van de Kerkhof
Grotestraat 4
3600 Genk (Route)

+32 (0)89 35 93 30
genk@io-online.be

maandag en vrijdag 09.00 – 18.00
zaterdag 10.00 – 16.00
zondag en feestdagen gesloten
lens- en oogcontrole op afspraak

Gent

Charlotte Van Hijfte & Sarah Withofs
Mageleinstraat 19
9000 Gent (Route)

+32 (0)9 225 55 20
gent@io-online.be

maandag 13.30u - 18u
dinsdag tot zaterdag 10-18u

SHOP OP ZONDAG
1e zondag van de maand: 14u - 17u
8 mei, 5 juni & 3 juli

Extra sluitingsdagen
21 t/m 25 juli

Oostende

Sophie Tournoy
Adolf Buylstraat 35
8400 Oostende (Route)

+32 (0)59 23 85 63
oostende@io-online.be

maandag 10.00 – 18.00
woensdag tot zaterdag 10.00 – 18.00
gesloten op dinsdag en zondag

Tienen

Hannah Amery
Dr. J Geensstraat 2
3300 Tienen (Route)

+32 (0)16 81 19 46
tienen@io-online.be

dinsdag, woensdag en vrijdag 10.00 – 18.00
donderdag 10.00 – 17.00 en namiddag op afspraak
zaterdag 10.00 – 17.00
maandag, zondag en feestdagen gesloten

Op de kaart

Ontdek onze winkel bij jou in de buurt

Bezoek onze winkels

Voor persoonlijk advies en professionele oogcontroles